;

ARIETE MULTICOOKER TWIST

(0 Vleresime)

17,990 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Me Multicooker Twist një aleat i ri i çmuar për tavolinën tuaj ju duhet në kuzhinat e te gjitheve. Multicooker Twist përfshin shumë mjete gatim në një aparat të vetëm: tigan,friteze, avullore, berese kosi dhe mini-furrë.
Sasia
Raporto

Kodi: #37313

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Me Multicooker Twist një aleat i ri i çmuar për tavolinën tuaj ju duhet në kuzhinat e te gjitheve. Multicooker Twist përfshin shumë mjete gatim në një aparat të vetëm: tigan,friteze, avullore, berese kosi dhe mini-furrë.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.