;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, casual, e zeze me dizenjo moderne Adidas, Material pambuku, Masat: S- XXL.
Sasia
Raporto

Kodi: #37265

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, casual, e zeze me dizenjo moderne Adidas, Material pambuku, Masat: S- XXL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.