;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj casual, me dizenjo te vecante Dolce Gabbana, Material pambuku, Lehte per ta kombinuar, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, Masat: S-XL
Sasia
Raporto

Kodi: #37139

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj casual, me dizenjo te vecante Dolce Gabbana, Material pambuku, Lehte per ta kombinuar, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, Masat: S-XL

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.