;

Aparat Degjimi

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Infotech Gjendja: Ne Stok

  • Aparat degjimi Constant Modeli: 14192-100, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen mbas veshit, Ndertuar nga materiale qe ju ofrojne komfort gjate perdorimit, Ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme edhe ne distanta te largeta pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. pajisur me butona per kontoll, Perfekte sidomos per personat e moshes se trete.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat degjimi Constant Modeli: 14192-100, Dizenjuar per ta vendosur ne pjesen mbas veshit, Ndertuar nga materiale qe ju ofrojne komfort gjate perdorimit, Ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme edhe ne distanta te largeta pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. pajisur me butona per kontoll, Perfekte sidomos per personat e moshes se trete.

Infotech

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.