;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, e zeze me dizenjo moderne, Material pambuk, Masat: S-XL
Sasia
Raporto

Kodi: #37091

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, e zeze me dizenjo moderne, Material pambuk, Masat: S-XL

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.