;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me dizenjo te vecante, material i lehte, Ne ngjyre blu, Moderne per ta kombinuar me gjithcka, Masa: standarte.
Sasia
Raporto

Kodi: #37082

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me dizenjo te vecante, material i lehte, Ne ngjyre blu, Moderne per ta kombinuar me gjithcka, Masa: standarte.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.