;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, me menge te shkurtra, dizenjo moderne, Material pambuk, Ne ngjyrat: e zeze, e bardhe dhe e kuqe,, Masat: S-xxl.
Sasia
Raporto

Kodi: #37008

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, me menge te shkurtra, dizenjo moderne, Material pambuk, Ne ngjyrat: e zeze, e bardhe dhe e kuqe,, Masat: S-xxl.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.