;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra casual, Ngjyre e bardhe me dizanj femeror, material pambuku elastik, masat: S-XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #36992

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra casual, Ngjyre e bardhe me dizanj femeror, material pambuku elastik, masat: S-XL.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.