;

Blender adler

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender ADLER Modeli: AD 4057, Kodi: MX12151, Per pergatitjen e smoothieve te shijshem dhe perberjeve te tjera, Me nje dizanj modern dhe praktik pershtatet ne cdo kuzhine, Ndertuar nga material plastike cilesor dhe thika prerese prej celiku inoks, Me 4 nivele te ndryshme shpejtesie per perzierje dhe funksion me pulse, Kapaciteti: 1,5 L, Fuqia: 450 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #36987

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender ADLER Modeli: AD 4057, Kodi: MX12151, Per pergatitjen e smoothieve te shijshem dhe perberjeve te tjera, Me nje dizanj modern dhe praktik pershtatet ne cdo kuzhine, Ndertuar nga material plastike cilesor dhe thika prerese prej celiku inoks, Me 4 nivele te ndryshme shpejtesie per perzierje dhe funksion me pulse, Kapaciteti: 1,5 L, Fuqia: 450 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.