;

Blender nutri camry

(0 Vleresime)

6,590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender NUTRI CAMRY Modeli; CR 4071, Kodi: MX12162, Nje pajisje ideale per ata qe nuk mund ta fillojne diten pa energji, ju ndihmon ne pergatitjen e lengjeve ne formen e nje kotjeli frutash dhe perimesh, Cilesi e larte me nje dizanj modern, me 2 nivele shpejtesie dhe funksion me pulse, Vjen me 2 gota me kapacitet: 1 dhe 0.5 liter, Fuqia maksimale: 1700 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #36985

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender NUTRI CAMRY Modeli; CR 4071, Kodi: MX12162, Nje pajisje ideale per ata qe nuk mund ta fillojne diten pa energji, ju ndihmon ne pergatitjen e lengjeve ne formen e nje kotjeli frutash dhe perimesh, Cilesi e larte me nje dizanj modern, me 2 nivele shpejtesie dhe funksion me pulse, Vjen me 2 gota me kapacitet: 1 dhe 0.5 liter, Fuqia maksimale: 1700 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.