;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra casual, me dizenjo moderne, Material pambuku elastik, Lehte per ta kombinuar, Ne ngjyrat: e verdhe, e zeze dhe e bardhe, Masat: s, m ,l, xl.
Sasia
Raporto

Kodi: #36977

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra casual, me dizenjo moderne, Material pambuku elastik, Lehte per ta kombinuar, Ne ngjyrat: e verdhe, e zeze dhe e bardhe, Masat: s, m ,l, xl.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.