;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra casual, me dizenjo te vecante, Material pambuku elastik, Lehte per ta kombinuar, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, Masat: s, m ,l .
Sasia
Raporto

Kodi: #36974

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra casual, me dizenjo te vecante, Material pambuku elastik, Lehte per ta kombinuar, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, Masat: s, m ,l .

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.