;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra me dizenjo me printe lulesh dhe dantelle, Material i fresket, Lehte per ta kombinuar, ne ngjyrat: e bardhe dhe puder, Masat: s, m ,l .
Sasia
Raporto

Kodi: #36972

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra me dizenjo me printe lulesh dhe dantelle, Material i fresket, Lehte per ta kombinuar, ne ngjyrat: e bardhe dhe puder, Masat: s, m ,l .

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.