;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, me menge te shkurtra dhe dizenjo moderne dyngjyreshe me logon e Versace, Material pambuk, Masat: S-xxl.
Sasia
Raporto

Kodi: #36961

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, me menge te shkurtra dhe dizenjo moderne dyngjyreshe me logon e Versace, Material pambuk, Masat: S-xxl.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.