;

Blender smoothie camry

(0 Vleresime)

3,790 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Smoothie CAMRY Modeli: CR 4069, Kodi: MX12159, Me nje dizanj modern dhe praktik qe pershtatet lehte ne cdo kuzhine, Perfekt per ata qe duan te jetojne nje jete te shendetshme, Ju lejon te pergatisni smoothie te shijshme me vlera ushqyese dhe vitamina, Me baze gome kunder rreshqitjes, Vjen se bashku me 2 gota me kapacitet: 600 dhe 470 ml te cilat mund ti merrni kudo me vete, Fuqia: 500 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #36931

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Smoothie CAMRY Modeli: CR 4069, Kodi: MX12159, Me nje dizanj modern dhe praktik qe pershtatet lehte ne cdo kuzhine, Perfekt per ata qe duan te jetojne nje jete te shendetshme, Ju lejon te pergatisni smoothie te shijshme me vlera ushqyese dhe vitamina, Me baze gome kunder rreshqitjes, Vjen se bashku me 2 gota me kapacitet: 600 dhe 470 ml te cilat mund ti merrni kudo me vete, Fuqia: 500 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.