;

Blender camry

(0 Vleresime)

5,190 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender CAMRY Modeli: CR 4058, Kodi: MX12152, Me nje dizanj modern dhe praktik kryen disa funksione ne kuzhinen tuaj, Pajisur me 4 tehe të përbërë nga çelik inox shumë të qëndrueshëm, Sherben si mikser per pergatitjen e lengjeve te ndryshme te frutave apo si grirese e ushqimeve te ndryshme, Material i gotes ndertuar nga qelqi teper cilesor dhe ka nje kapacitet: 1.3 Liter, Pajisur me një motor shumë të fuqishëm që rrotullohet dhe ka aftesi te coptoje edhe akullin, Me 2 shpejtesi rrotullimi, Vjen se bashku edhe me nje ene te vogel e pershtatshme per bluarjen e kafese, Sistem siguri per mbrojtje, Fuqia: 1500 W
Sasia
Raporto

Kodi: #36930

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender CAMRY Modeli: CR 4058, Kodi: MX12152, Me nje dizanj modern dhe praktik kryen disa funksione ne kuzhinen tuaj, Pajisur me 4 tehe të përbërë nga çelik inox shumë të qëndrueshëm, Sherben si mikser per pergatitjen e lengjeve te ndryshme te frutave apo si grirese e ushqimeve te ndryshme, Material i gotes ndertuar nga qelqi teper cilesor dhe ka nje kapacitet: 1.3 Liter, Pajisur me një motor shumë të fuqishëm që rrotullohet dhe ka aftesi te coptoje edhe akullin, Me 2 shpejtesi rrotullimi, Vjen se bashku edhe me nje ene te vogel e pershtatshme per bluarjen e kafese, Sistem siguri per mbrojtje, Fuqia: 1500 W

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.