;

Aparat Tensioni

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Aparat tensioni me stetoskop Modeli: Constant 14192-101, Është kompakt dhe i përshtatshëm për të kryer dhe saktësi të lartë të matjes, Thjeshtësia e dizajnit, përdorimi i materialeve moderne me cilësi të lartë, e bën pajisjen shumë praktike dhe të qëndrueshme në të gjitha kushtet e punës.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat tensioni me stetoskop Modeli: Constant 14192-101, Është kompakt dhe i përshtatshëm për të kryer dhe saktësi të lartë të matjes, Thjeshtësia e dizajnit, përdorimi i materialeve moderne me cilësi të lartë, e bën pajisjen shumë praktike dhe të qëndrueshme në të gjitha kushtet e punës.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.