;

Beres Kosi DSP

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,490 Lekë (-14%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Kosi DSP Modeli: KA4010, Perfekte per pergatitjen e kosit natyral apo atij me fruta ne menyren me te thjeshte dhe pa mundim, Me nje dizanj modern qe pershtatet lehte ne cdo kuzhine, Ndertuar nga material plastike nderthurur me inoks, Me kapacitet per pergatitjen e 1500 ml, Vjen me 7 kavanoze qelqi qe ju ndihmojne ne shperndarjen e tij, Kapak transparent nepermjet se cilit mund te shikoni procesin e pergatitjes, Fuqia: 20 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Kosi DSP Modeli: KA4010, Perfekte per pergatitjen e kosit natyral apo atij me fruta ne menyren me te thjeshte dhe pa mundim, Me nje dizanj modern qe pershtatet lehte ne cdo kuzhine, Ndertuar nga material plastike nderthurur me inoks, Me kapacitet per pergatitjen e 1500 ml, Vjen me 7 kavanoze qelqi qe ju ndihmojne ne shperndarjen e tij, Kapak transparent nepermjet se cilit mund te shikoni procesin e pergatitjes, Fuqia: 20 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.