;

Beres Kaushi Akulloresh

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres kaushi per akullore Sonifer, Modeli: SF-6034, Nje pajisje kaq e vecante dhe praktike, Perfekte per ju adhuruesit e akulloreve, Nepermjet saj ju mund te pergatisni kaushet e akulloreve ne menyren me te thjeshte dhe per me teper ne komoditetin e shtepise suaj, Ndertuar nga materiale te sigurta dhe siperfaqe me veshje qe nuk ngjit, Me nivele kontolli te temperatures per ti dhene pjekjen sipas deshires, Vjen se bashku me konin per ti dhene forme kaushit, Fuqia: 700 W, gjatesia e kordonit elektrik: 0.8 m.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres kaushi per akullore Sonifer, Modeli: SF-6034, Nje pajisje kaq e vecante dhe praktike, Perfekte per ju adhuruesit e akulloreve, Nepermjet saj ju mund te pergatisni kaushet e akulloreve ne menyren me te thjeshte dhe per me teper ne komoditetin e shtepise suaj, Ndertuar nga materiale te sigurta dhe siperfaqe me veshje qe nuk ngjit, Me nivele kontolli te temperatures per ti dhene pjekjen sipas deshires, Vjen se bashku me konin per ti dhene forme kaushit, Fuqia: 700 W, gjatesia e kordonit elektrik: 0.8 m.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.