;

Beres Krepash Sonifer

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Krepash Sonifer Modeli: SF-6039, Dizenjuar per pergatitjen dhe pjekjen e brumit te krepave te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Praktik qe pershtatet ne cdo kuzhine, Ndertuar nga materiale te sigurta me siperfaqen e gatimit me veshje qe nuk ngjit, Fuqia: 1000 W, me permasa: 27 x 7 x 32 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Krepash Sonifer Modeli: SF-6039, Dizenjuar per pergatitjen dhe pjekjen e brumit te krepave te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Praktik qe pershtatet ne cdo kuzhine, Ndertuar nga materiale te sigurta me siperfaqen e gatimit me veshje qe nuk ngjit, Fuqia: 1000 W, me permasa: 27 x 7 x 32 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.