;

Set Me Gota dhe Kane

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Nje set kaq i bukur dhe i kompletuar per pije qe i duhet cdo shtepie, Permban: Kanen dhe 6 gota per pije te ndryshme , material qelqi i cilesise se larte, dizanj i vecante me detaje fine duke filluar nga pjesa e bazes, Per qerasje elegante ne cdo kohe!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje set kaq i bukur dhe i kompletuar per pije qe i duhet cdo shtepie, Permban: Kanen dhe 6 gota per pije te ndryshme , material qelqi i cilesise se larte, dizanj i vecante me detaje fine duke filluar nga pjesa e bazes, Per qerasje elegante ne cdo kohe!

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.