;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, Me dizanj femeror dhe shume stil, material pambuku elastik, ne ngjyrat: e bardhe, e kuqe, e zeze dhe mustarde, masat: S-L
Sasia
Raporto

Kodi: #36826

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, Me dizanj femeror dhe shume stil, material pambuku elastik, ne ngjyrat: e bardhe, e kuqe, e zeze dhe mustarde, masat: S-L

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.