;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra casual, Me dizanj femeror me shkrim, material pambuku elastik, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, masa: S-XL
Sasia
Raporto

Kodi: #36824

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra casual, Me dizanj femeror me shkrim, material pambuku elastik, ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, masa: S-XL

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.