;

tharese flokesh camry

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,490 Lekë (-20%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tharese Flokesh CAMRY Modeli: CR 2245, Kodi: TH12161, Me nje dizanj modern dhe praktik ne te njeten kohe, Per tharje te shpejte te flokeve dhe pa i demtuar ato, Me 2 nivele shpejtesie 3 nivele temperature, Buton per ajrin e ftohte, Vjen se bashku me koncentratorin per stilim te flokeve, Kordon i gjate qe jep lehtesi edhe ne rrotullim, Fuqia: 2000 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tharese Flokesh CAMRY Modeli: CR 2245, Kodi: TH12161, Me nje dizanj modern dhe praktik ne te njeten kohe, Per tharje te shpejte te flokeve dhe pa i demtuar ato, Me 2 nivele shpejtesie 3 nivele temperature, Buton per ajrin e ftohte, Vjen se bashku me koncentratorin per stilim te flokeve, Kordon i gjate qe jep lehtesi edhe ne rrotullim, Fuqia: 2000 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.