;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, me menge te shkurtra, ngjyre e zeze me figure dhe shume stil, Teper praktike, Masat: S-XXL
Sasia
Raporto

Kodi: #36622

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, me menge te shkurtra, ngjyre e zeze me figure dhe shume stil, Teper praktike, Masat: S-XXL

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.