;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, me menge te shkurtra dhe jake, dizenjo e thjeshte, Teper praktike, Ne 9 ngjyra te ndryshme, Masat: S-XXL
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, me menge te shkurtra dhe jake, dizenjo e thjeshte, Teper praktike, Ne 9 ngjyra te ndryshme, Masat: S-XXL

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.