;

Anije Zbukuruese Me Drite

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Ornament kaq i bukur per dekorimin e ambienteve tuaja, Ne formen e nje anije me vela qe qendron mbi nje bazament mbeshtetes ngjyre vishnje, Dizanj kaq i vecante dhe elegant ne ngjyre gold, Material PVC, Me buton i cili kur ndizet anija ben drite! Funksionon me bateri.
Sasia
Raporto

Kodi: #36600

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ornamente

Kontakt

Shperndaje

Ornament kaq i bukur per dekorimin e ambienteve tuaja, Ne formen e nje anije me vela qe qendron mbi nje bazament mbeshtetes ngjyre vishnje, Dizanj kaq i vecante dhe elegant ne ngjyre gold, Material PVC, Me buton i cili kur ndizet anija ben drite! Funksionon me bateri.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.