;

Avion Air Bus

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Avion loder per femijet e vegjel Air Bus, Me nje dizanj kaq te bukur ne ngjyre te bardhe me te kuqe ose blu, Pajisur me drita Led shumengjyreshe dhe muzike, ka aftesine edhe te rrotullohet, Nje dhurate perfekte per te vegjelit tuaj!
Sasia
Raporto

Kodi: #36467

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Avion loder per femijet e vegjel Air Bus, Me nje dizanj kaq te bukur ne ngjyre te bardhe me te kuqe ose blu, Pajisur me drita Led shumengjyreshe dhe muzike, ka aftesine edhe te rrotullohet, Nje dhurate perfekte per te vegjelit tuaj!

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.