;

Blender Multifunksional

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender universal Ackiliss Modeli: ACK-BL-1818, Ideal për përgatitjen e lengjeve te frutave, milkshakes, kokteje, supave, salcave apo ushqimeve për fëmije, Me 4 nivele shpejtesie, Thika prerese prej celiku inox mjat te mprehta, Me kapacitet 1.5 litra, Vjen edhe me nje ene te vogel per grirje, Fuqia 600 W, Permasat: 320 x 210 x 320 mm, me pjese qe shkeputen lehtesisht dhe lahen ne pjatalarese, Teper praktik dhe i thjeshte ne perdorim.
Sasia
Raporto

Kodi: #36459

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender universal Ackiliss Modeli: ACK-BL-1818, Ideal për përgatitjen e lengjeve te frutave, milkshakes, kokteje, supave, salcave apo ushqimeve për fëmije, Me 4 nivele shpejtesie, Thika prerese prej celiku inox mjat te mprehta, Me kapacitet 1.5 litra, Vjen edhe me nje ene te vogel per grirje, Fuqia 600 W, Permasat: 320 x 210 x 320 mm, me pjese qe shkeputen lehtesisht dhe lahen ne pjatalarese, Teper praktik dhe i thjeshte ne perdorim.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.