;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, ngjyre e zeze me dizenjon e Fila, stil sportiv, Material pambuku, Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #36400

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, ngjyre e zeze me dizenjon e Fila, stil sportiv, Material pambuku, Masat: S, M, L.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.