;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me dizenjon dhe logon e GUCCI, stil sportiv, Material pambuku sintetik, Masat: S, M, L. Ngjyra: e bardhe dhe e zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #36391

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me dizenjon dhe logon e GUCCI, stil sportiv, Material pambuku sintetik, Masat: S, M, L. Ngjyra: e bardhe dhe e zeze.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.