;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me dizenjo me printe ne pjesen e kraheve dhe stil mjaft i vecante, Material chiffon, Masat: S-XL. Ne ngjyrat: e bardhe, bezhe dhe mustarde.
Sasia
Raporto

Kodi: #36384

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me dizenjo me printe ne pjesen e kraheve dhe stil mjaft i vecante, Material chiffon, Masat: S-XL. Ne ngjyrat: e bardhe, bezhe dhe mustarde.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.