;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e shkurter per femra, me menge te shkurtra dhe dizenjo te vecante, Teper moderne dhe stil, Ne ngjyre te kuqe, e verdhe dhe puder, Material pambuku sintetik, Masat: S-XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #36377

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e shkurter per femra, me menge te shkurtra dhe dizenjo te vecante, Teper moderne dhe stil, Ne ngjyre te kuqe, e verdhe dhe puder, Material pambuku sintetik, Masat: S-XL.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.