;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e shkurter per femra, me dizenjo me shkrim dhe numra, teper moderne, Material pambuku sintetik, Ne ngjyre gri, Masat: S, M.
Sasia
Raporto

Kodi: #36374

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e shkurter per femra, me dizenjo me shkrim dhe numra, teper moderne, Material pambuku sintetik, Ne ngjyre gri, Masat: S, M.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.