;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me menge te shkurtra dhe dizenjo te vecante, Material pambuku sintetik, Ne ngjyrat: gri, e bardhe, e kuqe dhe puder, Masat: S, M.
Sasia
Raporto

Kodi: #36370

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me menge te shkurtra dhe dizenjo te vecante, Material pambuku sintetik, Ne ngjyrat: gri, e bardhe, e kuqe dhe puder, Masat: S, M.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.