;

Abazhur Ndricimi

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur kaq i bukur me baze me forme dhe punim mjaft te vecante dhe koke me dizanj me vija gold, Ne ngjyre te bardhe, Ideal per ndricimin e ambienteve tuaja plot elegance.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur kaq i bukur me baze me forme dhe punim mjaft te vecante dhe koke me dizanj me vija gold, Ne ngjyre te bardhe, Ideal per ndricimin e ambienteve tuaja plot elegance.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.