;

Abazhur Ndricimi

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur kaq i vecante me baze dhe dizenjo kaq te bukur dhe te lezetshme me njebriresh, Pajisur me buton per fikjen dhe ndezjen, ne ngjyre blu dhe roze, Ideal per ndricimin e dhomes se femijeve tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur kaq i vecante me baze dhe dizenjo kaq te bukur dhe te lezetshme me njebriresh, Pajisur me buton per fikjen dhe ndezjen, ne ngjyre blu dhe roze, Ideal per ndricimin e dhomes se femijeve tuaj.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.