;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, me menge te shkurtra, e zeze me dizenjo kaq te vecante moderne, Masat S-XXL.
Sasia
Raporto

Kodi: #36301

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, me menge te shkurtra, e zeze me dizenjo kaq te vecante moderne, Masat S-XXL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.