;

Aksesore Per Floket

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Aksesor qe do ju ndihmoje ne kapjen e flokeve ne stilin aq praktik dhe te preferuar nga te gjitha vajzat, Ne menyren me te thjeshte te mundshme ne vetem 3 hapa: Mjafton thjesht te mbeshtillni floket rreth aksesorit,ta mbertheni ate dhe me pas ta fiksoni me nje lidhese flokesh, Keshtu ju do keni modelin e flokeve te deshiruar ne vetem pak kohe!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aksesor qe do ju ndihmoje ne kapjen e flokeve ne stilin aq praktik dhe te preferuar nga te gjitha vajzat, Ne menyren me te thjeshte te mundshme ne vetem 3 hapa: Mjafton thjesht te mbeshtillni floket rreth aksesorit,ta mbertheni ate dhe me pas ta fiksoni me nje lidhese flokesh, Keshtu ju do keni modelin e flokeve te deshiruar ne vetem pak kohe!

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.