;

Ambazhur Ndricues

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i vecante, Ideal per ndricimin e ambienteve tuaja, Baze me mjellme dhe koke ne forme koni me dizenjo te bukur ne ngjyre te bardhe!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i vecante, Ideal per ndricimin e ambienteve tuaja, Baze me mjellme dhe koke ne forme koni me dizenjo te bukur ne ngjyre te bardhe!

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.