;

Blender Sokany

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Sokany Modeli: SM-5011 me nje teknologji me shpejtesi dhe efikasitet te larte, Ideal per pergatitjjen e supave, salcave te shijshme apo ushqimit per femijet, Material celik inoks i cilesise se larte, me 3 nivele te ndryshme shpejtesie, Fuqia 600W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Sokany Modeli: SM-5011 me nje teknologji me shpejtesi dhe efikasitet te larte, Ideal per pergatitjjen e supave, salcave te shijshme apo ushqimit per femijet, Material celik inoks i cilesise se larte, me 3 nivele te ndryshme shpejtesie, Fuqia 600W

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.