;

Arush Me Filxhan

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Arush kaq i lezetshem se bashku me filxhan porcelani, luge dhe pjate me dizenjo Teddy Bear, Vijne ne nje paketim te bukur ne ngjyre lejla, Nje dhurate ideale per personat e dashur!
Sasia
Raporto

Kodi: #35890

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Arush kaq i lezetshem se bashku me filxhan porcelani, luge dhe pjate me dizenjo Teddy Bear, Vijne ne nje paketim te bukur ne ngjyre lejla, Nje dhurate ideale per personat e dashur!

Personalized & More

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.