;

Arush Me Filxhan

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Arush kaq i lezetshem i vendosur ne nje tufe me trendafila blu se bashku me filxhan porcelani me dizenjo te vecante, Vijne ne nje paketim te bukur ngjyre blu me zemra, Nje dhurate ideale per personat e dashur!
Sasia
Raporto

Kodi: #35883

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Arush kaq i lezetshem i vendosur ne nje tufe me trendafila blu se bashku me filxhan porcelani me dizenjo te vecante, Vijne ne nje paketim te bukur ngjyre blu me zemra, Nje dhurate ideale per personat e dashur!

Personalized & More

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.