;

Arush Me Filxhan

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Arush kaq i lezetshem i vendosur ne nje tufe me trendafila te kuq se bashku me filxhan porcelani me dizenjo te vecante, Vijne ne nje paketim te bukur te kuq me zemra, Nje dhurate ideale per personat e dashur!
Sasia
Raporto

Kodi: #35882

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Arush kaq i lezetshem i vendosur ne nje tufe me trendafila te kuq se bashku me filxhan porcelani me dizenjo te vecante, Vijne ne nje paketim te bukur te kuq me zemra, Nje dhurate ideale per personat e dashur!

Personalized & More

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.