;

Android TV BOX Xiaomi

(1 Vleresime)

7,990 Lekë 9,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Mi Box S eshte nje pajise e teknologjise se larte e cila ju lejon te lidhni smartphonin, Ipad, apo tabletin ne televizorin tuaj, Te dyja pajisjet lidhen permes te njetes WIFI dhe mund te shfaqni gjithcka te smartphonit tuaj ne ekranin e televizorit duke ju futur keshtu ne boten e argetimit, Ju mund te aksesoni te gjitha aplikacionet tuaja te preferuara si: Netflix, VUDU, YouTube, SlingTV dhe shume te tjera, Përjetoni pamjet mahnitëse 4K HDR dhe DOLBY DTS për një përvojë të mrekullueshme. Mund te shikoni shfaqjet tuaja të preferuara televizive, luani lojëra, shikoni lajmet ose dëgjoni radio. Mi Box gjithashtu rekomandon videot në bazë të preferencave tuaja personale të YouTube dhe Google Play, Pajisur me telekomande per kontroll dhe Google Asistent te cilit mund ti flisni per te kerkuar gjithcka qe ju deshironi, Kapaciteti i ruajtjes së performancës së lartë: CPU quad-core e fuqishme 3 + 2-core GPU e cila siguron rendiment të shpejtë, të qëndrueshëm dhe përvojë të kualitetit të lartë të videos.
Sasia
Raporto

Kodi: #35849

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Reciver

Kontakt

Shperndaje

Mi Box S eshte nje pajise e teknologjise se larte e cila ju lejon te lidhni smartphonin, Ipad, apo tabletin ne televizorin tuaj, Te dyja pajisjet lidhen permes te njetes WIFI dhe mund te shfaqni gjithcka te smartphonit tuaj ne ekranin e televizorit duke ju futur keshtu ne boten e argetimit, Ju mund te aksesoni te gjitha aplikacionet tuaja te preferuara si: Netflix, VUDU, YouTube, SlingTV dhe shume te tjera, Përjetoni pamjet mahnitëse 4K HDR dhe DOLBY DTS për një përvojë të mrekullueshme. Mund te shikoni shfaqjet tuaja të preferuara televizive, luani lojëra, shikoni lajmet ose dëgjoni radio. Mi Box gjithashtu rekomandon videot në bazë të preferencave tuaja personale të YouTube dhe Google Play, Pajisur me telekomande per kontroll dhe Google Asistent te cilit mund ti flisni per te kerkuar gjithcka qe ju deshironi, Kapaciteti i ruajtjes së performancës së lartë: CPU quad-core e fuqishme 3 + 2-core GPU e cila siguron rendiment të shpejtë, të qëndrueshëm dhe përvojë të kualitetit të lartë të videos.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.