;

Anyast M4 Plus Wireless Display

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,990 Lekë (-33%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Anyast M4 Plus Wireless Display eshte nje pajise e teknologjise se larte e cila ju lejon te lidhni smartphonin, Ipad, apo tabletin ne televizorin tuaj, monitor apo projektor, Te dyja pajisjet lidhen permes te njetes WIFI dhe mund te shfaqni gjithcka te smartphonit tuaj ne ekranin e televizorit, Mund te shikoni filmat tuaj te preferuar ne youtube me cilesi te rezolucionit: 1920 x 1080p apo te luani lojerat tuaja te preferuara, Perdoret mjaft thjeshte, Mjafton qe pajisja tek e cila do shfaqni imazhin te kete nje porte HDMI tek e cila do vendosni Anycast, Mbështet standardin Miracast për Android dhe Microsoft Windows dhe DLNA për aplikacionet multimediale, Gjithashtu ajo suporton edhe Apple AirPlay për iOS dhe Mac OS X, Gama e transmetimit deri ne 10 m,
Sasia
Raporto

Kodi: #35848

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Reciver

Kontakt

Shperndaje

Anyast M4 Plus Wireless Display eshte nje pajise e teknologjise se larte e cila ju lejon te lidhni smartphonin, Ipad, apo tabletin ne televizorin tuaj, monitor apo projektor, Te dyja pajisjet lidhen permes te njetes WIFI dhe mund te shfaqni gjithcka te smartphonit tuaj ne ekranin e televizorit, Mund te shikoni filmat tuaj te preferuar ne youtube me cilesi te rezolucionit: 1920 x 1080p apo te luani lojerat tuaja te preferuara, Perdoret mjaft thjeshte, Mjafton qe pajisja tek e cila do shfaqni imazhin te kete nje porte HDMI tek e cila do vendosni Anycast, Mbështet standardin Miracast për Android dhe Microsoft Windows dhe DLNA për aplikacionet multimediale, Gjithashtu ajo suporton edhe Apple AirPlay për iOS dhe Mac OS X, Gama e transmetimit deri ne 10 m,

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.