;

Mbajtese Per Qerasje

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese per qerasje kaq e vecante, Ideale per llokume, bonbone apo cokollata, Me perberje qelqi te cilesise se larte, Vjen se bashku me kapakun perkates, Dizenjo punuar me shume kujdes dhe teper fine, Qe te jeni elegante gjithmone edhe ne qerasjet tuaja! Me permasa: 18 x 14cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese per qerasje kaq e vecante, Ideale per llokume, bonbone apo cokollata, Me perberje qelqi te cilesise se larte, Vjen se bashku me kapakun perkates, Dizenjo punuar me shume kujdes dhe teper fine, Qe te jeni elegante gjithmone edhe ne qerasjet tuaja! Me permasa: 18 x 14cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.