;

Bateri e jashtme gogen

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • BATERI E JASHTME GOGEN Modeli: PB40002WB, Kodi: DIF11976, Ideale per karikimin e pajisjeve tuaja gjate kohes qe udhetoni, Kapaciteti: 4000 mAh, Bateria: Li-ion, Hyrje:micro USB 5 V / 1 A, Dalje: USB 5 V / 1 A, Aksesore: Kabull Micro USB
Sasia

Kontakt

Shperndaje

BATERI E JASHTME GOGEN Modeli: PB40002WB, Kodi: DIF11976, Ideale per karikimin e pajisjeve tuaja gjate kohes qe udhetoni, Kapaciteti: 4000 mAh, Bateria: Li-ion, Hyrje:micro USB 5 V / 1 A, Dalje: USB 5 V / 1 A, Aksesore: Kabull Micro USB

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.