;

Blender Dore Sonifer

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore sonifer Modeli: SF-8024, me nje dizanj praktik ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme, material plastike nderthurur me celik inoks, tehe mjaft te mprehta, Fuqia: 200 W, pastrohet mjaft thjeshte.
Sasia
Raporto

Kodi: #35808

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore sonifer Modeli: SF-8024, me nje dizanj praktik ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme, material plastike nderthurur me celik inoks, tehe mjaft te mprehta, Fuqia: 200 W, pastrohet mjaft thjeshte.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.