;

Beres buke clatronic

(0 Vleresime)

9,790 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres buke CLATRONIC Modeli: BBA 3505 WEISS Kodi: PB12104, Eshte nje furre e vogel multifunksionale e cila ju lejon te pergatisni buke te shijshme pa shume mundim duke perfshire ketu te gjita llojet: te bardhe, te zeze, theker apo te embel, Ju mund të gatuani, të pjekni ose të ngrohni në të pa nevojën e ndërhyrjes suaj. . Ofron 12 programe të ndryshme gatimi me kohezgjatje deri ne 13 ore, Paneli i kontrollit elektronik me ekran LCD, Kapaciteti maksimal i furrës është 1000 gram ,Ju gjithashtu mund të vendosni intensitetin e ngjyrës së kores, Fuqia 600W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres buke CLATRONIC Modeli: BBA 3505 WEISS Kodi: PB12104, Eshte nje furre e vogel multifunksionale e cila ju lejon te pergatisni buke te shijshme pa shume mundim duke perfshire ketu te gjita llojet: te bardhe, te zeze, theker apo te embel, Ju mund të gatuani, të pjekni ose të ngrohni në të pa nevojën e ndërhyrjes suaj. . Ofron 12 programe të ndryshme gatimi me kohezgjatje deri ne 13 ore, Paneli i kontrollit elektronik me ekran LCD, Kapaciteti maksimal i furrës është 1000 gram ,Ju gjithashtu mund të vendosni intensitetin e ngjyrës së kores, Fuqia 600W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.